Derneğimiz kurucu üyesi ve ikinci kuşak Krifçi / Grevena mübadili Aycan YILMAZ'ın mübadil çocuklarına ve torunlarına örnek olacak çalışması
Yunan Basınından da yoğun ilgi gördü.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiW7KZ6cZXMsFxGUu8rpVaWKI_qryZmND20w-Dng3N_d-zFPs4gh5LbyztjDk5tQUew5gH5I_2bcRUbyu0Nezd1yCF3DYDolAhbYDwIjtOFZNn4Uv4pNshQK9cTlRG4m8UpSq6fGBfc4ZIK/s1600-rw/aycany%C4%B1lmaz.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvzS4ODfU3cok7damTyNxD8wxXVNeParMyZIYFRHqhH-sdktgM39-0L3mIqq0DF_lcsxvib4m63sKW_bC2ZA5mOOJz2tdtKgNbWTubw6FpBrbLs6mvz5adOmT6idYfwJAEHtG59DSoLzsN/s200-rw/krif%C3%A7ikapak.jpg)
Defalarca ata topraklarına giden ve ailesinin izini süren Yılmaz kitabında ailesinin Krifçi ve Niğde Yeşilburç'taki hayatını belge ve fotoğraflarla anlatıyor.
Kitabı basılı olarak temin edebilmek için irtibat:
Sembol Kırtasiye ve Kopyalama Merkezi Meşrutiyet Mahallesi Selanik Cad. No: 52/A Kızılay Çankaya ANKARA, Departman Yöneticisi: Emre Erol, Tel: 0312 419 99 66